WNĘTRZA

Zdjęcie do oferty_wnętrza

Przed rozpoczęciem pracy nad konkretnym wnętrzem przeprowadzam wizję lokalną, inwentaryzację lokalu oraz przeprowadzam rozmowę z przyszłymi użytkownikami aby poznać ich upodobania, gust dowiedzieć się jak najwięcej o stylu który preferują oraz wizji na przyszłe miejsce do mieszkania.

Projekt wnętrz składa się z dwóch etapów.

Pierwszym z nich jest etap koncepcyjny, który składa się z wizualizacji pomieszczeń. Wizualizacje pokazują zależności przestrzenne, materiały z jakich będą wykonane wnętrza, układ mebli, oświetlenie, kolorystykę itd. Do pierwszej zaproponowanej na bazie uzyskanych informacji koncepcji możliwe jest wprowadzenie dwukrotnie poprawek, które doprowadzą do uzyskania zamierzonego efektu.

Następnym etapem jest opracowanie projektu budowlanego. Projekt budowlany stanowi dokumentację projektową zawierającą rzuty aranżacyjne wszystkich pomieszczeń, rzuty podłóg, rzut sufitów podwieszonych, rzut oświetlenia, widoki wszystkich charakterystycznych ścian, rysunki zabudowy meblowej (kuchnia, garderoba, szafy). Wszystkie elementy są zwymiarowane I opisane. Takie kompletne opracowanie projektowe pozwala na sprawne I bezproblemowe przyprowadzenie remontu.